Zveme vás na kurz vánočního pečení

Kurz vánočního pečení se koná 17. 12. 2023 od 9 do 17 hodin v showroomu firmy Miele, v přízemí kancelářské budovy Diamond point, Ke Štvanici 3, 180 00 Praha 8.

Kurz je určen pro maximálně 15 lidí a přednostně budou zařazeni rodiče, kteří se kurzu v minulosti jetšě neúčastnili. Rodiče, kteří se nedostanou na letošní kurz vzhledem k omezené kapacitě, budou zařazeni v příštím roce. Upozorňujeme, že účast malých dětí na kurzu není vhodná z důvodu bezpečnosti.

Svůj zájem o účast nám prosím sdělte na níže uvedené kontakty paní Jany Komárkové – tj. telefonicky nebo na e-mail. Při přihlašování uveďte počet osob. 

Kurz je sponzorován firmou Vitaflo - Nestlé. Účastníci si sami hradí cestovní náklady, občerstvení bude zajištěno. Parkování je bezplatné a dostupné přímo v areálu budovy, kde se bude kurz konat.

S sebou vám stačí pracovní oděv, pevná krabička na cukroví a hlavně dobrá nálada.

Kruz pořádá Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP.

Těšíme se na vás!

Kontakty pro přihlašování:
Jana Komárková, FNKV KDD
tel. 267 162 562
e-mail: jana.komarkova@fnkv.cz

Navigace pro příjezd autem: Přijedete po Wilsonově ulici ve směru od nádraží k ostrovu Štvanice. Jakmile uvidíte zaoblenou budovu s reklamním nápisem Allianz na střeše, která stojí ještě před Hlávkovými mostem, objedete ji těsně zezadu. Tedy neodbočíte na sjezdu ještě před ní, ale až jakoby k boku této budovy, a pak ji objedete těsně za ní dokola doprava na parkoviště.