Nezmeškejte edukační kurz vaření a pečení PKU diety

Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií pořádá edukační kurz vaření a pečení PKU diety, který proběhne v pátek 19. dubna 2024 v Praze.

Kurz bude probíhat od 9 do 16:30 hodin. Místem konání je Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, ul. 5. května 51, 140 00 Praha 4.

Kurz je určen pro maximálně 20 lidí. Zájemci nad tento počet budou zařazeni do dalšího termínu kurzu ve 2. pololetí roku 2024, příp. v příštím roce. Účast malých dětí není vhodná z důvodu bezpečnosti.

Kurz sponzoruje Nadační fond doc. Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií a firma Nestlé-Vitaflo. Účastníci hradí své cestovní náklady.

Parkování v okolí školy je za poplatek a počet míst je omezený. Přímo ve dvoře školy budou pouze 2–3 parkovací místa. Proto dáváme ke zvážení využití MHD, která zajistí jednodušší a rychlejší příjezd na místo konání kurzu.

Co přivézt sebou? Stačí pracovní oděv a hlavně dobrou náladu!

Svou účast potvrďte co nejdříve na níže uvedené kontakty –  tj. telefonicky nebo písemně, a to včetně počtu osob, které se kurzu zúčastní.

Jana Komárková (tel. 267 162 562, e-mail jana.komarkova@fnkv.cz)

Vladimíra Šmejkalová (tel. 267 163 781, e-mail vladimira.smejkalova@fnkv.cz).