Rohlík.cz: Speciální filtr, kategorie NB dieta i NB potraviny v nabídce!

Náš "nízkobílkovinný" filtr byl oficiálně představen i zástupcům českých médií na tiskové konferenci, kde Rohlík dále informoval o zastropování cen některých speciálních potravin pro zákazníky s dietami.

„Velký dík si zaslouží hlavně naši kolegové, kteří se do vývoje novinky hned pustili a velmi rychle ji dokázali zařadit na náš e-shop,” komentoval generální ředitel Rohlíku Martin Beháň. „Dlouhodobě sledujeme zájem Rohlíku o různé výživové trendy a důraz na přehledné a spolehlivé informace o složení produktů. Tato inovace výrazně usnadní nakupování našim pacientům a stane se důvěryhodným způsobem, jak získat potraviny, které nejsou ohrožením pro jejich zdraví,“ uvedla k tomu Šárka Štěrbová z výboru našeho sdružení.

A spolupráce tím neskončila. Filtr je ze strany Rohlíku stále vylepšován, my kontrolujeme správnost výživových údajů u jednotlivých potravin, a hlavně ve spolupráci s vedením firmy řešíme další kroky, které by vám jako našim pacientům usnadnily život. A to především zařazení nízkobílkovinných potravin do sortimentu e-shopu. Už nyní můžete nakoupit produkty firmy Nutricia, další výrobce oslovujeme.

V případě e-shopu Rohlík.cz jsme se opravdu setkali s nadstandardní vstřícností, jíž si velmi vážíme.

Doufáme, že se vám bude snadněji nakupovat!